/ O FIRMIE

 

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się od przeszło 10 lat rynkiem telekomunikacyjnym działając w obszarach wsparcia procesów sprzedaży. W swoim dotychczasowym doświadczeniu budowaliśmy struktury sprzedażowe wielu firm oraz odpowiadaliśmy za oferty handlowe dla klientów indywidualnych i biznesowych na niezwykle konkurencyjnym rynku jakim jest branża telekomunikacyjna. Znamy od podszewki zagadnienia operatorskie oraz wyzwania jakie stawia rynek przed operatorami kablowymi oraz ISP.

SZKOLIMY I ZARZĄDZAMY!
Niezwykle istotnym elementem przy sprzedaży usług telekomunikacyjnych jest profesjonalnie przygotowany i zmotywowany do pracy zespół. Uważamy, że działy techniczne i działy handlowe stanowią zespół naczyń połączonych gdzie jedno bez drugiego nie istnieje, bo gdyby nie technika handlowiec nie miałby co sprzedawać, ale jeżeli nie ma dobrego handlowca technika nie ma dla kogo pracować. W związku z powyższym zajmujemy się dla naszych klientów organizacją i zarządzaniem działami sprzedaży od działań HR poprzez szkolenia, motywację, systemy prowizyjne na zarządzaniu zdalnym kończąc.

PROGRAMMING!
Wieloletnie relacje z nadawcami treści powodują, że jesteśmy również odpowiednim partnerem do wdrożeń usługi telewizji cyfrowej. Pozyskujemy dla naszych klientów umowy licencyjne na reemisję kanałów linearnych, rozszerzamy programming oraz renegocjujemy stawki. Operator i nadawca powinni żyć w symbiozie, którą zapewnia współpraca z nami.

IDENTYFIKACJA I WWW
Kluczem do sukcesu jest bezkonkurencyjna oferta stanowiąca o wartości produktów operatora oraz prawidłowa komunikacja z abonentem. Z tego powodu jedną z gałęzi naszej działalności jest projektowanie identyfikacji wizualnej, kampanii wizerunkowych oraz budowa przejrzystych i unikalnych stron www dla naszych klientów. Serwis www to w dzisiejszych czasach bezapelacyjnie pierwsze miejsce gdzie zagląda potencjalny abonent!